fbpx

İpek Kirpik Eğitimi

Home / İpek Kirpik Eğitimi

İpek kirpik eğitimini güzellik alanında çalışan ya da çalışmak isteyen her yaştan insan alabilir. Eğitime katılabilmek için herhangi bir yaş sınırı yoktur. Ancak ellerinde ciddi titreme sorunu olan kişiler için bu işin eğitimini almak zorlayıcı olabilecektir.

Alia Akademi tarafından verilen ipek kirpik eğitimi 2 günde tamamlanır. Günlük eğitim süreleri ise 4 saattir.Eğitim sonrası danışmanlık için Alia Akademi olarak her zaman yanınızdayız. Mesleki danışmanlıktan ürün tedarikine kadar pek çok farklı alanda destek sunuyoruz.

Eğitmenlik uzun dönemde düşünülmesi gereken bir kariyer. Temel ipek kirpik eğitiminden sonrasında danışmanlık aldığınız zaman eğitmen olmanız için gerekenler ile ilgili detaylı görüşmeler ve doğru yönlendirmeleri Alia Akademi olarak sizinle birlikte yapabiliriz.

Eğitim kapsamında teknik ve teorik eğitim sonrası el becerisine göre canlı manken üzerinde çalışmalar yapılabilmektedir.

Eğitim esnasında kullandığınız tüm ürünleri Alia Akademi bedelsiz olarak tedarik etmektedir. Sizin eğitime getireceğiniz tek şey öğrenme isteğiniz olmalıdır.

Eğitim sonrasında, eğitimlerimizde kullandığımız tüm profesyonel malzemeleri, en uygun seçeneklere ve fiyatlarla Alia Akademi olarak bizden temin edebilirsiniz.

Aşağıdaki Dlux Professional İpek Kirpik Setini aldığınızda sertifikalı ipek kirpik eğitimi ücretsiz olarak verilmektedir.

Neden Dlux Professional

Bununla ilgili uzun uzun makale yazabiliriz fakat kısaca bahsetmek gerekirse, her bir ürün ISO 9001: 2015 / ISO 14001: 2015 standartlarına göre üretilmiştir ve devlet tarafından yayınlanan sonuçlarla kalite açısından tamamen test edilmiştir.
Adımızı taşıyan her şeyden gurur duyuyoruz ve ürünlerimizin dünyadaki tüm sektörlerde en yüksek kalitede olduğuna inanıyoruz.

Eğitim İçeriği

📌 Ekipman ve Terimleri Tanıma

📌 Göz Anatomisi

📌 Kirpik Anatomisi

📌Kirpik Analizi

📌Kıvrım – Uzunluk – Hacim Kavramları

📌 Cansız Manken Üzerinde Denemeler

📌 Canlı Modellerde Uygulama

Eğitim Sonrası Ne Olacak

Öncelikle profesyonel şekilde ipek kirpik yapabilen uzman sayısı maalesef az, biz de bu potansiyeli yükseltmek ve piyasaya yeni, işinin eğli insanlar yönlendirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Eğitimleri birebir verdiğimiz için takıldığınız yerde anında müdahale edip sorunsuz bir şekilde eğitimi sonlardıktan sonra;

✔ Kuaförler & Güzellik merkezlerinde iş imkanı bulabilirsin

✔ Make-up salonlarında çalışabilirsin

✔ Freelancer olarak çalışabilirsin

⚠ Başarılı olan öğrencilere danışmanlık verilmektedir.

 • PROGRAM SÜRESİ: 2 GÜN

  Eğitim programı, 2 günden 4’er saatten verilmektedir.

 • BİREBİR EĞİTİM

  Eğitimler alışılmışın dışında birebir uzman eşliğinde verilmektedir.
 • GLOBAL SERTİFİKA

  Kore’de ki merkeze işleriniz gönderilir, akabinde 48 saat içinde sertifikanız tarafınıza ulaşır.
 • ÜCRETSİZ EĞİTİM

  Large Set alımlarda ek ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.
 • 12 AY TAKSİT

  Tüm Kredi Kartlarına 12 ay Taksit İmkanı

Formu doldurarak ya da iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.