Dlux Professional İpek Kirpik Hava Pompası

Dlux Professional İpek Kirpik Hava Pompası

87.50 

Yumuşak kauçuktan yapılmış ve çok hafif  olan Dlux ipek kirpik hava pompası, ellerinize hak ettiği bir mola sunar. Pompa rahat bir kavrama özelliğine sahiptir ve kirpik uzatma uygulaması prosedürü sırasında hem yapışkan tarafından yayılan buharı dağıtmanıza hem de yapıştırıcının kuruma süresini hızlandırmanıza yardımcı olur.
Prosedürü tamamladıktan sonra, pompayı kullanın ve her göz için birkaç kez üfleyin. Müşterilerin gözlerini açmasına izin vermeden önce daima yapıştırıcının tamamen kuru olduğundan emin olun.
Dlux PRO İPUÇLARI:
  • Bu pompayı müşterinin kirpiklerini yavaşça kurutmak için kullanın.
  •  Yapıştırıcının kuruma hızını hızlandırır ve hacim teknikleri için önerilir.

Stok:Stokta yok

Yumuşak kauçuktan yapılmış ve çok hafif  olan Dlux ipek kirpik hava pompası, ellerinize hak ettiği bir mola sunar. Pompa rahat bir kavrama özelliğine sahiptir ve kirpik uzatma uygulaması prosedürü sırasında hem yapışkan tarafından yayılan buharı dağıtmanıza hem de yapıştırıcının kuruma süresini hızlandırmanıza yardımcı olur. Prosedürü tamamladıktan sonra, pompayı kullanın ve her göz için birkaç kez üfleyin. Müşterilerin gözlerini açmasına izin vermeden önce daima yapıştırıcının tamamen kuru olduğundan emin olun. Dlux PRO İPUÇLARI: Bu pompayı müşterinin kirpiklerini yavaşça kurutmak için kullanın.  Yapıştırıcının kuruma hızını hızlandırır ve hacim teknikleri için önerilir.

Marka