Protez Tırnak Eğitimi

Protez Tırnak Eğitimi

 İşletmemiz, protez tırnak uzmanlığı eğitimleri alanında özveriyle çalışarak sektörde kendine özgü bir yer edinmiştir. Sunduğumuz eğitimler, sektördeki en kapsamlı ve detaylı eğitimler arasında yer almaktadır.

 

 Temel eğitim içeriğimiz, toplamda 5 gün süren eğitimden oluşmaktadır. Eğitimlerimiz birebir eğitim şeklinde gerçekleştirilmekte olup, 3 gün boyunca canlı modelle eğitim verilmektedir.

 

 Protez tırnak eğitimlerinde kullanılan tüm malzemeler eğitim bedeline dahil olduğundan, öğrencilerimiz eğitim boyunca herhangi bir ekstra maliyetle karşılaşmamaktadır.

 

Eğitimlerimiz sonrasında, öğrencilerimize yüksek maaşlı işe yerleştirme garantisi sunulmaktadır. Ayrıca, Silcare logo kullanma hakkı ve Silcare Sertifikası da öğrencilerimize verilmektedir. Alia Akademi Kurum Sertifikası da eğitimlerimizi başarıyla tamamlayan öğrencilere verilmektedir.

 

 Eğitim içeriğimiz sadece protez tırnak uygulamalarından ibaret değildir. Ayrıca, sosyal medya yönetimi, fotoğraf çekme teknikleri, hijyen eğitimi, anatomi eğitimi gibi birçok konuda da öğrencilerimize eğitimler verilmektedir. Eğitim sonrasında öğrencilerimize canlı destek sağlanmakta ve müşteri bulma teknikleri hakkında da eğitimler verilmektedir.

Öğrencilerimizin memnuniyeti bizim için önemli olduğundan, eğitimlerimizde %100 öğrenme garantisi sunmaktayız. Ayrıca, öğrencilerimizin eğitim sonrasındaki başarılarını paylaşmak için fotoğraf ve videolarını da müşterilerimizle paylaşmaktayız.

 

Protez tırnak eğitimi için en doğru adres Alia Akademi’dir. Eğitimlerimize katılarak sektörde kendinize özgü bir yer edinebilir ve kariyerinize yön verebilirsiniz. Sektörün içerisinde gelişmekte ve her geçen gün trendi yükselen protez tırnak uygulamaları, sizlere sektörün içerisinde geniş ve vazgeçilmez bir yer açar.

Eğitim 5 Gün Sürmektedir

1. Gün: Teori / Tırnak Anatomisi
2. Gün Birebir Uygulama
3.Gün Canlı Model Uygulamaları
4.Gün Sosyal Medya Danışmanlığı

Eğitim kapsamında;

 

  • Protez Tırnak Nedir
  • Tırnak Anatomisi
  • Kuru Manikür
  • Protez Tırnak uygulamasında dikkat edilmesi gereken noktalar
  • Uygulama Teknikleri
  • Protez Tırnakta Renk Seçimi
  • Tırnak Bakımı ve Tamiri
  • Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • Satış ve Pazarlama Teknikleri
  • Hijyen Kuralları

Eğitimlerimizde, öğrencilerimizin uygulama becerilerini geliştirmek amacıyla birçok canlı modelle çalışmalar yapılır. Ayrıca, eğitim sonunda, öğrencilerimize bir sınav uygulanır ve başarılı olan öğrencilerimize Alia Akademi Kurum Sertifikası verilir.

 

Protez tırnak eğitimi almak isteyen herkesi Alia Akademi’ye bekliyoruz. Eğitimlerimizle sektörde fark yaratmak, yüksek maaşlı bir iş sahibi olmak veya kendi işinizi açmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Ön Başvuru Formu