Dlux Professional Ultra Bonder

Dlux Professional Ultra Bonder

612.50 

Kirpik Yapıştırıcıyı Anında Sabitler.

3 dakika sonra kirpikleri sorunsuz bir şekilde ıslatabilirsiniz.

İçten dışa yapıştırıcıyı anında sabitler, İçeriden kurutularak yapıştırıcı büzülür ve bağa kuvvet eklenir.  Kürleşme sürecini hızlandırarak kirpikler servisiniz sırasında veya sonrasında dakikalar içinde ayarlanabilir. Daha az sertleşme süresi, daha iyi tutma ve daha az hassasiyet ile sonuçlanır.

Biraz uzun bir yol kat ediyor … 200-250 müşteri için bir şişe yeterli.  

Tedaviniz sırasında buharları azaltmak için uygulamadan önce 2 dakika bekleyin. Bu tahriş ve kanlanan gözlerde önemli ölçüde azaltır. Dumanlanma olmaz.

Artırılmış Yapışma mukavemeti : Ultra Bonder, tutmayı en üst düzeye çıkarmak için herhangi bir yapıştırıcı ile çalışır. Yapıştırma noktalarına ek esneklik, yapışkanı esnek tutarak kırılmayı en aza indirir.

Stok:377 adet stokta

SKU: UDOB20 Kategori: Etiket:

Badya özellikleri: ; Katlanır badya / leğen 5,25 litre katlanabilen kamp badyası ; Katlanabilen badya ile evinizde yer kaplamadan kullanışlı olarak tasarlanmıştır. ; Evinizde pratik kullanımı ile en sevdiğiniz ürünlerden olacaktır. ; Katlanabilir yapısı taşımasını kolay hale getirmesi sebebiyle tatile giderken , kamplarda ve piknik yaparken taşıma kolaylığı sebebiyle en çok tercih edilen üründür. ; Koçero özellikleri: ; Katlanır Maşrapa gövdenin katlanır özelliği sayesinde maşrapa banyonuzda yer kaplamaz. ; Kolay katlanır açılır. Asma halkası sayesinde, askılara rahatça asabilirsiniz. ; 1.1 litre katlanabilir bebek kovası veya diğer bir adıyla koçero mini boyutuyla banyonuzda yer alır. ; Açık boyutunun 11 cm yüksekliğiyle 1.1 litre hacime sahip olur. ; Katlanır özelliği ile yüksekliği 4 cm boyutuna gelmektedir. ; Asma aparatı sayesinde banyonuza asabilirsiniz. ; Kulplu süzgeç özellikleri: ; Hacim: 3 litre ; Ebat: 36 x 13 cm ; Menşei: Türkiye ; Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez. ; BPA barındırmaz. ; Katlanarak daha az yer kaplar. ; Çift taraflı süzgeç özellikleri: ; Hacim: 3 litre ; Menşei: Türkiye ; Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez. ; BPA barındırmaz. ; Katlanarak daha az yer kaplar. ; Birinci kalite sert plastikten üretilmiştir. ; Sıcaklığa ve darbeye dayanıklıdır. ; Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. ;

Marka